Aquapark Aquacity Poprad

Vitálny svet

Návšteva Vitálneho sveta - sústavy sáun, víriviek, solária, tepidária a snežnej jaskyne, kde sa osviežite a relaxujete, zbavíte sa stresu, očistíte a skrášlite.

Sústava inhalačných sáun, ohrievaných na teploty od 45°C do 50°C a s vlhkosťou až do 100% vo vás zanechá pocit znovuzrodenia. Od parnej miestnosti v tvare kvetu, až po upokojujúcu aromaterapiu a soľnú inhalačnú miestnosť – majú všetky priestory vynikajúce terapeutické účinky na ľudí, trpiacich ťažkosťami chrbtice. Návšteva Aquacity-Poprad však nebude úplná bez zážitku vo Vitálnom svete.

Tí hostia, ktorí uprednostňujú klasiku, nebudú sklamaní vďaka obrovskej fínskej saune s centrálne umiestnenou pahrebou s pravým dreveným uhlím a teplotami sálania od 90°C do 100°C.

Kvôli silnejšiemu zážitku vyskúšajte teplé lavičky, alebo tepidárium, kde sa telo ohreje na približne 38°C. Ak je to opálenie, ktoré potrebujete, pripravili sme lúku na opaľovanie – priestor udržiavaný pri teplote 28°C, v ktorom sú inštalované špeciálne svetlá na strope, ktoré vám zabezpečia vytúžený bronz.

Snežná jaskyňa s masážnymi hlavicami, ktoré stimulujú a masírujú telo, bazény s teplou aj studenou vodou s kamennými podlahami a v strede veľký Jacuzzi so vstupom cez stenu padajúcej vody.

Šport v objekte

V samotnom stredisku máte momentálne dosť iných možností. Nielen plavecký bazén olympijskej veľkosti (50m), ale aj najmodernejšia telocvičňa s tým najnovším vybavením pre fitnes a posilňovanie. Sú tu mnohé možnosti pre individuálny aj tímový šport, vrátane dvoch ihrísk na plážový volejbal a mini-golf.

Šport v okolí

Naviac k rôznym možnostiam športov v stredisku existuje veľa ponúk v blízkom okolí.

V meste Poprad je zimný štadión, kino s premietaním väčšinou v angličtine, golfové ihrisko s najdlhšou trávnatou plochou medzi odraziskom a jamkou na svete a množstvo obchodov, barov, reštaurácií a nočných klubov, aby vám zabránili nečinnosti.

Viac ako 350 km vysokohorských turistických chodníkov a stovky kilometrov trás pre horské bicyklovanie rôznych kategórií obtiažnosti od najnáročnejších po úplne mierne.

Ak máte záujem o čosi náročnejšie, môžete si zvýšiť adrenalín v jednej z ponúkanej škály extrémnych aktivít bez toho, aby ste museli ďaleko cestovať. Horolezectvo, lyžovanie, snowboardovanie, jazda na koni a paragliding sú k dispozícii pre tých náročnejších.

Môžete si dokonca objednať helikoptéru na vyhliadkový let nad horami.


Aktivity v areáli

Outdoor

animačné programy, basketbal, bedminton, minigolf, nafukovací hrad, nohejbal, plážový futbal, plážový volejbal, športové ihrisko

Indoor

Športové: fitnes, aquafitness, fit lopta, bodyshaping
Spoločenské hry: air-hockey, biliard, stolný futbal, šípky, karaoke

Aktivity na okolí

cykloturistika, diskobar, golf, hrad(y), kino, kostol(y), lyžovanie, muzeum, pešia turistika, zábavné centrum, zimný štadión, zvonica